top of page

FOLIE NA DACHY I ŚWIETLIKI

W zakresie folii na dachy i świetliki naszymi klientami są m.in. :  

świetliki dachowe
pasek

Chłodniej latem, cieplej zimą

Instalacja folii w zakładzie, hali bądź biurze wiąże się z dużymi oszczędnościami. Niższa temperatura latem (blokada do 70% przepuszczanego ciepła), to mniejsze nakłady poniesione na klimatyzację.

pasek

Wyższy komfort, zdrowsze przestrzenie

Dzięki założeniu folii, pomieszczenia będą się mniej nagrzewać, co od razu odczują wszyscy pracownicy i klienci. Dodatkowo folie blokują do 99% szkodliwego promieniowania UV.

pasek

Postaw na profesjonalistów z doświadczeniem

Realizujemy zlecenia od kilku do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. Kładliśmy folię na dachach zarówno lokalnych biznesów jak i wielkich powierzchniach hal produkcyjnych zagranicznych koncernów jak ABB, P&G czy Dell.

pasek

Działamy na terenie całej Polski

Nasz zespół nie raz realizował prace poza Łodzią, w tym również
w najodleglejszych zakątkach Polski jak chociażby podczas prac
dla Hotelu AZS Wilkasy na Mazurach.

mapa
pasek

Folie zewnętrzne na poliwęglany i plexi

pasek
pasek
pasek

Nowa generacja wielowarstwowych folii przeciwsłonecznych o zwiększonej wytrzymałości do zastosowania na powierzchniach poliwęglanowych i wykonanych z plexi. Folie te posiadają specjalną warstwę ochronną do montażu folii zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz oraz klej niewchodzący w reakcję z podłożem.

Parametry techniczne folii SilverBlock 20PC Ultra:

  • 16%    transmisja światła widzialnego

  • 64%    odbicie światła widzialnego 64%

  • 1%      transmisja promieni UV

  • 67%    odbicie całkowitej energii słonecznej

  • 83%    całkowita energia słoneczna zatrzymana

  • 82%    redukcja odblasków

  • 0,2      współczynnik zacienienia

  • 0,17    współczynnik zysku ciepła słonecznego

Folie na świetliki dachowe

Świetliki dachowe są znakomitym rozwiązaniem zapewniającym mnóstwo dziennego światła zwłaszcza w przedsiębiorstwach, ale gdy temperatura na zewnątrz rośnie, a do wnętrza wpadają gorące promienie słońca, przebywanie w pomieszczeniu biurowym albo hali produkcyjnej z tego typu oknami może okazać się niezwykle uciążliwe. W wielu przypadkach — głównie w zakładach przemysłowych różnego rodzaju — zbyt duże nagrzewanie się powietrza wewnątrz budynku bywa wręcz niedozwolone, choćby z uwagi na możliwość nieprawidłowej pracy maszyn. Rozwiązaniem tego kłopotu jest jednak montaż folii na świetlikach dachowych, którym zajmujemy się w naszej firmie.

Zakładanie folii na świetlikach dachowych — zalety

Folie na świetliki dachowe, których montaż proponujemy, stanowią doskonały sposób na utrzymanie komfortowych warunków w różnego rodzaju obiektach, zwłaszcza w biurach, halach przemysłowych, magazynach czy innych budynkach. Nie chodzi jednak jedynie o zmniejszenie nagrzewania się pomieszczeń dzięki ograniczeniu ilości przepuszczanej energii cieplnej oraz promieniowania UV. Folie na świetliki dachowe pozwalają również skuteczniej zachowywać ciepło wewnątrz w czasie zimy — redukują więc zarówno koszty klimatyzacji, jak i ogrzewania. Ponadto zwiększają przez to komfort w budynku, wpływając pozytywnie na wydajność pracowników, a także zadowolenie klientów.

Profesjonalny montaż folii na świetlikach dachowych

Jako specjaliści w branży zajmujemy się zakładaniem folii o różnych rozmiarach, od niewielkich okien po rozległe świetliki dachowe w dużych halach przemysłowych. Dysponujemy również produktami przystosowanymi specjalnie do umieszczania na powierzchniach wykonanych z poliwęglanu lub plexi, montowanymi wewnątrz albo na zewnątrz. Dzięki temu każdy Klient z dowolnego miejsca w Polsce będzie mógł cieszyć się zaletami folii na świetlikach dachowych. Zapraszamy do współpracy!

bottom of page