top of page

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE

Montaż folii antywłamaniowych

Czy zdarzyło Ci się kiedyś paść ofiarą kradzieży? W Twoim aucie złodzieje wybili szybę i zabrali cenne przedmioty? A może nieproszeni goście dostali się do domu przez świetlik w dachu lub okno? Nawet jeśli takie historie znasz tylko z opowieści znajomych, a nie z własnego doświadczenia – już dziś pomyśl o tym, że warto zabezpieczyć swoje mienie przed zrabowaniem. W ofercie firmy Sun-Grand znajdziesz m.in. usługę montażu antywłamaniowych folii okiennych i samochodowych. Obsługujemy głównie Klientów z Łodzi, ale też innych miast całej Polski. Poznaj szczegóły!

Czym są antywłamaniowe folie okienne i dlaczego warto je zamontować?

Folie antywłamaniowe to nic innego jak cienka warstwa specjalnego tworzywa, sprawiającego, że znacznie trudniej wybić szybę – nawet przy użyciu specjalnych narzędzi czy ciężkich przedmiotów. Niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązań jest to, że folie antywłamaniowe są w pełni przezroczyste, mogą być myte, woskowane i konserwowane środkami przeznaczonymi do pielęgnacji szkła. Dla osób postronnych są zupełnie niewidoczne, za to doskonale chronią cenne przedmioty przewożone w samochodzie lub pozostawione w domu.

Uniwersalne folie na szyby okienne dla Klientów indywidualnych i firm z Łodzi

Oferowane przez Sun-Grand folie antywłamaniowe są na tyle uniwersalne, że możesz zastosować je zarówno na szybę czołową auta, jak i na świetliki dachowe czy jako folie okienne w domu lub biurze. Cienkie, przezroczyste, niewymagające dodatkowych zabiegów warstwy stanowią dodatkową barierę, utrudniającą złodziejom dostanie się do wnętrza pojazdu lub budynku. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przechowujesz cenny sprzęt elektroniczny, teczki z dokumentami, biżuterię lub inne wartościowe przedmioty.

Wybierz sprawdzone, solidne folie okienne z montażem od firmy Sun-Grand

Masz w swoim domu lub miejscu pracy system alarmowy? Świetnie! Możesz wspomóc jego działanie, stawiając na montaż folii antywłamaniowych w budynku albo w samochodzie. Jeśli chcesz, aby ich założenie przebiegło sprawnie i zostało wykonane w sposób gwarantujący ich poprawne funkcjonowanie – postaw na współpracę z fachowcami z Sun-Grand z Łodzi. Zapewniamy wysoką jakość usług, na które dajemy gwarancję. Służymy pomocą i doradztwem w kwestii zabezpieczania szklanych powierzchni przed zbiciem lub uszkodzeniem.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą montażu folii antywłamaniowych na świetliki dachowe, szyby okienne lub do samochodu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

bottom of page