top of page

OCHRONA  SZYBY PRZEDNIEJ

OCHRONA  SZYBY PRZEDNIEJ

Podcza jazdy samochodem przednia szyba narażona jest na zarysowania i różnego rodzaju uszkodzenia. Kamienie wyrzucane spod kół pojazdu i uderzające w szybę, silne opady gradu czy pęknięcia niewiadomego pochodzenia mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń, zagrażając bezpieczeństwu kierowcy i pasażerów. Również podczas wypadków odłamki szkła mogą spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu podróżujących pojazdem. Doskonałym rozwiązaniem, które powinien zastosować każdy właściciel samochodu, jest folia na szybę czołową. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości folię samochodową, dzięki której skutecznie zabezpieczysz szybę w swoim aucie. Przekonaj się sam, dlaczego warto skorzystać z oferty!

 

Zadbaj o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort jazdy z Sun-Grand!

 

Każdy wypadek czy mechaniczne uszkodzenie szyby czołowej stwarzają ryzyko dla Ciebie i Twoich pasażerów. Folia na szybę czołową skutecznie zabezpieczy ją przed zarysowaniami czy poważnymi uszkodzeniami, a podróżującym samochodem zapewnią bezpieczeństwo. Co więcej, tego typu folia samochodowa stanowi barierę przed szkodliwym promieniowaniem UV, jednocześnie nie wpływając na widoczność, a nawet ją poprawiając. Folia na szybę czołową to gwarancja bezpieczeństwa, a także komfortu prowadzenia pojazdu.  ​

pasek

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed ryzykiem związanym z pęknięciem szyby czołowej. Odporna na zarysowania i uszkodzenia związane z uderzeniem kamieni w trakcie jazdy.

pasek

Lepsza widoczność

Nowoczesna technologia zapewniająca szybszy odpływ wody. Folia na szybę czołową jest całkowicie przezroczysta i odporna na codzienną pracę wycieraczek.

pasek

Zdrowie i długoterminowa oszczędność

Chroni kierowcę i pasażerów przed szkodliwymi promieniami UV (blokada 99%). Ochrona przed promieniami oznacza też, że wnętrze nie będzie blaknąć.

pasek

Polecane do wielu zastosowań

Stosowane w autach osobowych, flotach samochodowych, autach terenowych i wyścigowych, a nawet w pociągach i tramwajach.

bottom of page