top of page

OCHRONA KAROSERII

OCHRONA KAROSERII

Sun Grand z Łodzi – setki aut zabezpieczonych folią ochronną

Jesteśmy ekspertami w kwestii folii na auta, w tym folii ochronnych PPF. Jej zadaniem jest ochrona lakieru przed działaniem czynników zewnętrznych. Zastosowanie jej na powierzchni pojazdu gwarantuje zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi, kwasami czy rozpuszczalnikami. Jest ona odporna również na uderzenia żwiru oraz drobnych kamieni. O jej skuteczności miało okazję przekonać się już wielu kierowców z Łodzi i okolic.

Zadbaj o wygląd swojego auta 

Do ochrony karoserii używamy wysokiej jakości folii samochodowej Premium Shield Elite. Jej sporą zaletę stanowi samoregeneracja – niewielkie rysy, zadrapania czy odpryski znikają z niej samoistnie. Cechuje się także przezroczystością, co sprawia, że jest niezauważalna przy codziennym użytkowaniu. Tym sposobem nie wpływa na zabiegi pielęgnacyjne – nie przeszkadza przy myciu bądź woskowaniu. 

Folia ochronna - Ty decydujesz jak dużo zabezpieczamy

W wariancie podstawowym oklejamy przód maski, listwy przy progach i listwę bagażnika. Wszystkie te miejsca, w których lakier doznaje największych uszkodzeń.

Wariant full to zabezpieczenie całego auta, pełne bezpieczeństwo ale też i wyższa cena. 

Ponieważ każde auto jest inne i każdy ma nieco inne potrzeby, najlepiej zwyczajnie porozmawiać i umówić się co mamy zabezpieczyć.

Wszystkie oklejenia podlegają indywidualnej wycenie - zadzwoń 601 213 796, napisz maila na biuro@sun-grand.pl, lub wpadnij do nas do biura :) 

Folia PPF na karoserię – profesjonalne zabezpieczenie lakieru, ale nie tylko

Każdego miłośnika motoryzacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych folii ochronnych na samochód. Proponujemy kompleksowy montaż produktów Premium Shield Elite, które są niezastąpione w zakresie skutecznej ochrony karoserii. Zapraszamy do naszych punktów w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 92 oraz ul. Widzewskiej 33. Z przyjemnością zaprezentujemy Ci szereg zalet najlepszych na rynku specjalistycznych folii!

bottom of page