top of page

REKLAMA NA WITRYNACH I PRZESZKLENIACH

REKLAMA NA WITRYNACH I PRZESZKLENIACH
REKLAMA NA WITRYNACH I PRZESZKLENIACH

Doskonała reklama

Oklejona witryna stanowi doskonałą formę reklamy wizualnej oraz zachętę dla Klienta do skorzystania z usługi. Witryny oklejamy wysokiej jakości foliami samoprzylepnymi firmy Oracal.

Darmowa pomoc grafika

Jeśli potrzebujesz pomocy z projektem graficznym nasz specjalista w ramach zlecenia bezpłatnie przygotuje dla Ciebie propozycje.

Bogate portfolio

Współpracują z nami dziesiątki firm od pojedynczych sklepów, przez sieci dyskontów, teatry po korporacje.

Jakie folie?

  • Biała folia samoprzylepna do pełnokolorowej grafiki, z uwagi na to, że folia ta nie przepuszcza w pełni światła, to zazwyczaj wycina się ją wg kształtu skomponowanej grafiki, dzięki czemu unika się pełnego zasłonięcia widoku zza szyby.

  • Folia One Way Vision - folia perforowana, w swojej strukturze posiada drobne oczka, od wewnątrz folia zapewnia stosowną widoczność zza szyby, natomiast od zewnątrz widoczny jest pełnokolorowy wydruk.

  • Folia imitująca szkło piaskowane, która po naklejeniu na powierzchnie przeźroczyste uzyskuje efekt tzw. "matowego mrożonego szkła", czy też szkła piaskowanego. Folia ta nie powoduje niekorzystnego zaciemnienia wnętrz. Można ją stosować na całe szyby w formie wyciętego szablonu lub jako prostokątny element np.: z wyciętymi godzinami otwarcia lokalu.

REKLAMA NA WITRYNACH I PRZESZKLENIACH
bottom of page