top of page

TABLICE REKLAMOWE I INFORMACYJNE

TABLICE REKLAMOWE I INFORMACYJNE
TABLICE REKLAMOWE I INFORMACYJNE

Tablice reklamowe – Łódź

Zewnętrzne tablice informacyjne, szyldy i tabliczki reklamowe to jedne z najbardziej powszechnych i popularnych form reklamy. Mogą być wykonane na podkładzie z PCV, plexi, alupanelu, blachy ocynkowanej lub innym podkładzie powierzonym przez Klienta. Są doskonałym sposobem na wyróżnienie sklepu, biura czy innego obiektu na tle miejskiej zabudowy. Potrzebujesz eleganckiej i solidnej tablicy informacyjnej z czytelną nazwą Twojej firmy, adresem lub numerem? Zapraszamy do współpracy! Przygotujemy dla Ciebie szyldy reklamowe i wysokiej klasy tabliczki, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

Tablice informacyjne i szyldy reklamowe – zadbaj o wizerunek swojej firmyTablice informacyjne i szyldy reklamowe – zadbaj o wizerunek swojej firmy

Tablice, szyldy i plansze wykonujemy z dbałością o każdy szczegół z materiałów charakteryzujących się wysoką trwałością. Grafika jest dokładnie wycinana i starannie wyklejana z folii samoprzylepnych, tak aby finalny projekt prezentował się jak najlepiej. Każdy produkt dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeśli potrzebujesz pomocy z projektem graficznym, nasz specjalista w ramach zlecenia bezpłatnie przygotuje dla Ciebie propozycje.

Informacyjne tablice pełnokolorowe z wykorzystaniem druku solwentowego

Wykonując zewnętrzne tablice pełnokolorowe, korzystamy z nowoczesnych technologii – stosujemy m.in. druk solwentowy. Ta technika umożliwia realizację efektownych i estetycznych pełnokolorowych tablic, które na długo zachowują swój wygląd. Grafika jest drukowana na folii samoprzylepnej, a następnie przenoszona na dowolny podkład z PCV, plexi lub blachy. Reklama jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne – zmiany temperatury, deszcz czy silny wiatr.

Solidne i trwałe tablice informacyjne przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku

Chcesz wyróżnić swój obiekt na tle konkurencji? Instalując wykonaną przez nas doskonale prezentującą się tabliczkę informacyjną lub szyld reklamowy nie tylko dobrze oznakujesz siedzibę firmy, ale dzięki atrakcyjnemu podkreśleniu nazwy, zainteresujesz potencjalnych klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i poznać szczegółowe warunki współpracy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu – odwiedź nas w Łodzi na ul. Wróblewskiego 92 lub ul. Widzewska 33.

bottom of page