top of page

FOLIE DEKORACYJNE

Idealny sposób na ożywienie przestrzeni

Czy w przestrzeniach biurowych, handlowych czy w domu to doskonały sposób na poprawę wyglądu. Nad tekstem znajduje się wyklejona winda, poniżej kuchnia - ilość zastosowań jest nieograniczona.

Darmowa pomoc grafika

Jeśli potrzebujesz pomocy z projektem graficznym nasz specjalista w ramach zlecenia bezpłatnie przygotuje dla Ciebie propozycje.

Bogate portfolio

Współpracują z nami dziesiątki firm od pojedynczych sklepów, przez sieci dyskontów, teatry po korporacje. Przykładowo dla oddziału Fujitsu w Łodzi stworzyliśmy szronowe aplikacje z wyciętym logo firmy - do zobaczenia w naszej galerii.

Folia szronowa

Folia imitująca szkło piaskowane, która po naklejeniu na powierzchnie przezroczyste daje efekt tzw. "matowego, mrożonego szkła", czy też szkła piaskowanego. Można ją naklejać na całe szyby uzyskując nieprzezierną powierzchnię zapewniającą prywatność przebywania w domach, biurach , instytucjach a także w gabinetach lekarskich, stomatologicznych lub w salonach kosmetycznych, uniemożliwiając wgląd w dzień i w nocy. Gwarantują dobrą przepuszczalność światła.

Wykorzystując folie matowe mamy możliwość wykonania indywidualnej i niepowtarzalnej grafiki na szkle

bottom of page