top of page

Druk banerów Łódź

druk banerów Łódź

Reklamowe banery to ponadczasowy środek przekazu, na który decyduje się wiele firm – zarówno mniejszych, lokalnychprzedsiębiorców, jak i duże korporacje. Jeśli i Ty chcesz zadbać o wizerunek swojej marki, zwrócić uwagę potencjalnych Klientów i wpłynąć na ich decyzje zakupowe – zleć nam druk baneru reklamowego!

 

Szybki i sprawny druk banerów reklamowych dla Klientów z Łodzi i nie tylko

 

W przeciwieństwie do zwykłych plakatów, baner reklamowy to bardzo wytrzymały i odporny na niekorzystne czynniki zewnętrzne element, który doskonale sprawdza się w przypadku reklam outdoorowych. Możesz go umieścić na ścianie budynku firmy, ogrodzeniu, dedykowanych stelażach czy w innym widocznym miejscu.

Postaw na efektowną i popularną reklamę – zleć druk banerów specjalistom z Sun Grand!

 

Druk solwentowy

 

Druk solwentowy jest szybkim sposobem na uzyskanie pełnokolorowej grafiki o nieograniczonych rozmiarach. Cechuje się on dużą odpornością na czynniki atmosferyczne.

Darmowa pomoc grafika

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie projektu graficznego, nasz specjalista w ramach zlecenia bezpłatnie Ci pomoże.

 

Na jakich materiałach wykonujemy druk banerów?

 • Płótno canvas
  Lniana tkanina podobna strukturą do płótna malarskiego, doskonale nadaje się do reprodukcji dzieł sztuki na własny użytek. Zastosowanie druku solwentowego umożliwia uzyskanie zadruku odpornego na działanie wilgoci.

 • Folia One Way Vision
  Folia stosowana do wyklejania szyb w pojazdach i witrynach. Folia ta przypomina siatkę z drobnych oczek – zachowuje stosowną widoczność przez szybę dla osób wewnątrz pojazdu lub lokalu, a na zewnątrz zadaną do druku grafikę

 • Papier

 • Fototapety

 • Folia samoprzylepna
  Połysk lub mat, stosowana na dużych tablicach informacyjnych lub powierzchniach płaskich, również do wyklejania samochodów, drzwi lub ścian.

 • Frontlite (baner)
  Materiał bardzo wytrzymały na warunki atmosferyczne, dzięki zaoczkowanym brzegom można go łatwo zamontować na ogrodzeniu, budynku, stelażu za pomocą pasków zaciskowych.

 • Siatka mesh (baner)
  Materiał przepuszczający światło, stosowany na elewacjach budynków, szczególnie w miejscu, gdzie występują okna, posiada wzmocnione i zaoczkowane brzegi.

bottom of page