top of page

BANERY REKLAMOWE

baner reklamowy

Profesjonalne banery reklamowe dla Klientów z Łodzi

 

Banery reklamowe to obecnie najprostsza i najtańsza forma reklamy zewnętrznej. Mogą przybierać różne rozmiary oraz kolory. Z zasady jednak powinny rzucać się w oczy, a także zapadać w pamięć każdemu, kto na nie spojrzy. W Sun-Grand w Łodzi zajmujemy się drukiem profesjonalnych banerów reklamowych dla firm, którym zależy na stylowej, nowoczesnej, skutecznej formie komunikacji z odbiorcą. Gwarantujemy żywe kolory, wyraźne rysunki i konkurencyjne ceny. Sprawdź nas!

Wybierz druk banerów od Sun-Grand w Łodzi

Nie masz pomysłu na to, jak powinien wyglądać Twój baner reklamowy? Skorzystaj z pomocy profesjonalnego grafika! Nasz specjalista, w ramach zlecenia bezpłatnie przygotuje dla Ciebie przykładowy projekt realizacji. Następnie, po jego zatwierdzeniu przystąpimy do druku na jednym z następujących materiałów:

  • frontlite , który jest odpowiedni do każdego rodzaju aplikacji z niezbędnym efektem blokowania światła (roll up'y, pop up'y itd.). Dzięki bardzo dużej odporności na warunki atmosferyczne nadaje się do aplikacji zewnętrznych. Baner ten możesz zamówić w różnych grubościach, z powierzchnią błyszczącą lub matową.

  • siatka mesh – to winylowa siatka do zastosowań zewnętrznych odpowiednia do aplikacji na rusztowaniach, elewacjach budynków (także przy konieczności zakrycia okien) lub w miejscach, gdzie reklama znajduje się na otwartej, wietrznej przestrzeni. Jako materiał przepuszczalny siatka stawia mniejszy opór i tym samym nie ulega rozdarciu pod wpływem wiatru.

 

Niezależnie od tego, jakiego baneru potrzebujesz – u nas otrzymasz w pełni profesjonalny produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów i dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Dlaczego baner to idealny sposób na Twoją reklamę?

Baner jest nośnikiem reklamy, dającym dużą swobodę w jego aranżacji. Cechują go przede wszystkim:

  • dowolność rozmiaru,

  • szybkość produkcji,

  • wytrzymałość na warunki zewnętrzne,

  • łatwość montażu.

 

Zapraszamy do skorzystania z projektowania i druku profesjonalnych banerów reklamowych wykonanych przez Sun-Grand w Łodzi.

bottom of page