top of page

KREATYWNE WNĘTRZA

Stwórz lepsze miejsce pracy

Dziesiątki uczelni wyższych udowodniło pozytywny wpływ kreatywnej przestrzeni na zadowolenie i produktywność pracowników. Kolejne dziesiątki tysięcy firm adaptuje przestrzenie, tak by ludzie czuli się w nich jak najlepiej. Skorzystaj z ich odkryć i ulepsz swoje biuro.

Think outside the box

Wyrwij przestrzeń biurową z codziennej monotonii. Jeśli zaś skończą Ci się pomysły, doradzimy. W końcu pomogliśmy przy tworzeniu dziesiątek takich przestrzeni, w tym dla łódzkich oddziałów Fujitsu. 

Szeroki wachlarz możliwości

Wykorzystaj nasze możliwości w postaci fototapet, tablic, napisów, folii szronowych, luster weneckich, grafik na drzwi czy nawet... mchu na ścianie!

Montaż

W ramach zlecenia nie musisz martwić się o montowanie nowych elementów. Zajmiemy się tym za Ciebie.

Kreatywne wnętrza

Jedną z naszych specjalizacji jest tworzenie kompleksowych projektów oraz wykonanie wnętrz biurowych i mieszkalnych, które cechuje wyjątkowość, kreatywny design oraz funkcjonalność. Jest to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Klientów, dla których aranżacja przestrzeni nie pozostaje bez znaczenia. Ma ona bowiem ogromny wpływ na samopoczucie, efektywność oraz motywację do działania — kreatywne wnętrza biura są więc bardzo ważnym czynnikiem zwiększającym produktywność i satysfakcję pracowników. Przekonało się już o tym wielu właścicieli firm, którzy powierzyli nam stworzenie niebanalnej przestrzeni biurowej. Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaproponować i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Fototapety, tablice informacyjne i wiele więcej — stwórz wyjątkowe wnętrza razem z Sun-Grand!

Przemyślana i pomysłowo zaprojektowana przestrzeń biurowa to doskonały sposób na wyróżnienie się spośród innych firm, wyraz troski o pracowników, jak również większy prestiż — kreatywne wnętrza przełamują banalny i monotonny wystrój typowych biur. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zaplanowanie całej aranżacji może stanowić duże wyzwanie. Możesz więc liczyć na naszą pomoc, bogatą wyobraźnię i liczne pomysły wnętrzarskie. Proponujemy wiele możliwości, które nadadzą wnętrzu charakteru — fototapety, tablice informacyjne, napisy, folie szronowe, lustra weneckie, grafiki do umieszczenia na drzwiach czy takie elementy dekoracyjne jak mech na ścianę. Każdy z tych produktów pozwala stworzyć unikalną przestrzeń, w której ludzie czują się komfortowo, a ich produktywność rośnie.

Kompleksowa realizacja kreatywnych wnętrz

Szukasz firmy specjalizującą się w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni biurowych? W Sun-Grand zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem kreatywnych wnętrz z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Zapewniamy przemyślane projekty, sprawny montaż oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do współpracy!

bottom of page